| BogdanS6 a întrebat:

Curiozitate, cate fete virgine se mai gasesc pe aici? happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ascultama pe mine ca eu sunt mai batran ca tine nu are importanta daca virgina daca e sa fie materialista si ipocrita asa va vi, daca e sa fie sincera poate fi si aia de pe centura, nu eticheta omul dupa chesti de astea

35 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Doamneee.2 zile am lipsit si nu am aflat ca a inceput recesamantul virginelor?
s-a publicat undeva si eu nu stiu? hmmm curioasa intrebare puiutwinking
sunt "virginica" ma crezi?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru caramela):

Dacă spuneai că ești fecioară eu te credeam happy

| caramela a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Sunt sagetatoarehee hee

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

Si eu la fel, caramela.ma crezi?
ai doua,, virgine'' pe lista ta
hai ca te-ai scos!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru caramela):

Sincer eu cred că persoanele în zodia săgetător au o personalitate calmă, dulce și ușor de înțeles.Cunosc multe persoane în această zodiebatting eyelashes

| caramela a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Gura ta, adevar graiestesmug

| RAY a răspuns:

Ce importanta are asta bogdane crezi ca iesi mai ieftin, vezi ca masina neprobata e mai scumpa decat aia consumata daca mai inteles

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru BogdanS6):

Ascultama pe mine ca eu sunt mai batran ca tine nu are importanta daca virgina daca e sa fie materialista si ipocrita asa va vi, daca e sa fie sincera poate fi si aia de pe centura, nu eticheta omul dupa chesti de astea

| neutrino a răspuns:

Crede-ma ca, din cauza calitatii baietilor, dar nu numai, sunt inca suficient de multe fete virgine care sa-ti faca in ciuda!

| Fatamuntilor a răspuns:

Bogdan,mama care e problema ta?
Te plictisesti rau puiut? Gradul tau de inteligenta e invers proportionar natura intrebarii.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanS6):

Ție ți-ar fi trebui un „deepthought" înainte să fi pus întrebarea, dar nu l-ai avut.
Cred că nu privește pe nimeni ce viață sexuală are fiecare cât timp nu sunteți prieteni sau măcar apropiați. Cu străinii nu-ți permiți, cât timp nu e necesar să dezvăluie.
O văd pe ask.fm, o văd peste tot. Ce e așa interesant?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu pui! Nu sunt fana acestei actiuni! Dar cu siguranta vei gasi amatori,, garla''. Chiar si intre baieti.
O zi buna si tie!

| caramela a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu ti se pare ca e cam deplasat si obscen raspunsul tau?

Răspuns utilizator avertizat
| caramela a răspuns (pentru BogdanS6):

Din pacate a trebuit sa caut un raspuns pe google, nu stiam ce inseamnastraight face
pentru mine e obscen/vulgar mai ales dupa ce am cititstraight face
Acel user de care te-ai luat, nu face nimic decat sa ajute comunitatea..si e mult mai invarsta ca tine, deci un pic de respect trebuie sa acordam..nu crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

E deepthroat, tipul nici nu știe să scrie corect și face pe grozavul.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ma intereseaza cum se scrie si daca a scris corect, important e sa nu jignim acei useri care chiar isi dau silinta sa ajute comunitatea..nimic mai mult nu am cerut decat sa respecte comunitatea...am cerut prea mult?
O seara bunahappy

Răspuns utilizator avertizat
| caramela a răspuns (pentru BogdanS6):

Wow.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanS6):

Da, probabil o ai atât de mică încât nu o să doară pe nimeni.

| drhotzu a răspuns:

De curiozitate: ai prefera ca iubita sa fie virgina? ai prefera ca viitoarea sotie sa fie virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu mi-e greu sa recunosc ca suntlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanS6):

Acolo de unde e si pusa intrebarea laughing
e greu de crezut asa-i?'
oricum tu creedca te plicti rau!

Răspuns utilizator avertizat
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu-s curioasa, dar tot o sa te intreb. cat de frustrat poti fi?

Răspuns utilizator avertizat
| SunnyDay88 a răspuns (pentru BogdanS6):

Atunci ar trebui sa-ti cauti repede un psiholog, ca eu pana acuma n-am castigat nici un titlu de miss.

| XatomisX a răspuns:

Curiozitate, cati baieti inteligenti se mai gasesc pe aici?

| Sergiu1996 a răspuns (pentru XatomisX):

Sunt,cel putin eu sunt...

| Captoresque a răspuns:

Curiozitate, prostia doare?

| dmc a răspuns:

Nu prea multe avand in vedere ce intrebari se pun.