| anonim_4396 a întrebat:

Curiozitate:vi s-a intamplat vreodata sa va placa o persoana fara sa o vedeti, cat timp a durat(nu o releatie) doar placutul asta?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,daca te referi la a place o persoana pe care nu ai vazut-o niciodata fata-n fata,atunci da, mi s-a intamplat, nu doar o singura data, si asa cum ai spus si tu, nu a fost o relatie.In ciuda acestui fapt,"placutul asta",a durat destul de multhappy. Persoanele, de cele mai multe ori, sunt atrase de lucruri imposibile, de aceea in viata alegem intocmai lucrurile pe care stim ca nu le vom avea niciodata, sau pe care le vom dobandi cu foarte foarte mari eforturi.Asa ca sa nu te mire daca treci prin aceasta situatie, oricum, nu va fi ultima data cand o sa ti se intample.Pa-pa!happy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat nu doar o data. Asta pentru ca pe mine foarte mult ma atrage personalitatea fetei. Placutul a durat de obicei cat timp a fost ceva impartasit. De la saptamani la luni si chiar ani.

| mona a răspuns:

Da,mi s-a intamplat si a durat cateva luni bune

| Aleqa a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. A durat si inca dureaza. Va dura ceva timp, imi place mult de persoana respectiva si nu stiu cand ma voi gandi ca nu e pentru mine.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat o dată să îmi placă de un tip fară să îl cunosc, a durat aproape un an cred, îmi şi făcusem speranţe, dar după ce l-am cunoscut mi-am dat seama că nu e pentru mine şi că nu am putea avea o relaţie.

| Kennziiie a răspuns:

Pfoaa! Şi încă cum!laughing. Păi acest plăcut durează, de obicei, până intra altcineva în viaţa ta. happy

| viorelmmv a răspuns:

Se intampla foarte des sa-ti placa de cineva fara sa o cunosti " face to face " cel mai putin poate tine pana-n momentul intalnirii rolling on the floor

| abNb a răspuns:

2 saptamani cam asa big grin

| Cristinutza18 a răspuns:

Da mi s-a intamplat... sfatul meu este sa nu te bagi cu el ca sigur va fi un profitor si impertinent si cat despre relatie nu cred ca v-a dura mai mult de 6-7 saptamani

| 8timistictotheend a răspuns:

Din pacate da, mi s-a intamplat. Nu am vazut niciodata persoana respectiva, deci nici nu o cunosteam. S-a dovedit a fi un impertinent si un profitor, dorea doar sa profite de mine. Nu te-as sfatui sa duci lucrurile mai departe, ramaneti la stadiul in care va aflati. De cuvinte te poti indragosti usor, dar persoana din spatele lor poate fi cu totul altceva fata de ceea ce iti imaginezi tu. Sper ca ti-am fost de folos! happy