| Johnny_3066 a întrebat:

DA fundita :X CIne nu mai este VRigin/a SI cate relati sexuale ati avutlaughing)

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

Pai daca sunt virgin am avut 0 relati sexuale dooh! plus ca cine le mai tine cont cand esti intr-o relatie de lunga durata.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

M-am spovedit inainte de Pasti!

| R_8074 a răspuns:

Ce a spus "sysy" mi se pare stupid pentru ca e ceva normal sa.ti incepi viata sexuala. Nu e normal sa te vinzi tuturor, dar o data si o data toti facem pasul asta.

| forever4you a răspuns:

Eu sunt inca virginatongue

| DraPraaHaarp a răspuns:

Oare tu cate relatii ai avut cu scoala? asa de curiozitatethinking

| sysy_1065 a răspuns:

Eu suntwinkingj nu-mi pare raw ...mai bine "curata "decat ca altelewinking

| hastemele a răspuns:

120 numa cu cainele luna asta