| ellebrandusa a întrebat:

Daca afli ca iubitul tau merge la alte femei(usoare) ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Inseamna ca nul satisfaci destul sexual dar asta nu inseamna ca nu te iubeste, dorinta sexuala e una iubirea e alta, impreuna fac ceva foarte bun dar nu inseamna ca daca iubesti devi gay sa fim seriosi

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Parerea ta, inseamna ca nu o iubeste.

| RAY a răspuns (pentru Lawliet14):

Cand iubesti nu devi gay, dorinta sexuala e ceva retilipan care nu poate fi stapanit e imposibil e ca respiratul

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Reptilian? laughing))))))

| RAY a răspuns (pentru Lawliet14):

Ai ramas corigent la biologie nu?

15 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Mai slăbeşti şi tu.

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca stii si nu mai trebuire sa ascunda acest fapt.

| ywar a răspuns:

De obicei se intampla asa pentru ca nu gaseste acasa ceea ce ar trebui sa gaseasca. Al doilea motiv ar fi prostia, in forma sa pura.
In astfel de situatii trebuie sa renunti la realtie, dara asta e functie de varsta, vechimea relatiei, maturitate emotionala.
La 16-24 ani merge cam orice pentru ca nu exista etaloane de moralitate foarte bine fixate.

| Lawliet14 a răspuns (pentru ywar):

Asa zici tu? Ca la 16-24 de ani nu exista etaloane de moralitate bine fixate? De ce ar umbla cu un imatur?

| Lawliet14 a răspuns:

Sa-l parasesti!

| pufulescu a răspuns:

Chiar daca il iubesti, si are amanta / amante, desparte-te de el! Dar daca viziteaza prostituate, da-ti mai mult interes la activitatea voastra din pat si il vei recastiga.

| cineva666 a răspuns:

Sa-l parasesti happy. asta inseamna lipsa de respect happy. daca tu te-ai culca si cu alti barbati..sigur te-ar parasi

| claudica2703 a răspuns:

Sa ii dai voie sa se duca..asta insemnand sa te desparti de el. Stiu ca poate e greu, dar daca esti sigura ca o face, acum cand e doar iubitul tau si nu are nici o obligatie fata de tine, deci daca ceva nu ii place ar putea pur si simplu sa se desparta de tine, imagineaza-ti ca asa va face si pe viitor. Cu cat se adanceste problema, cu atat e mai dureros.

| MrNob0dy a răspuns:

Ii spui pa din mers...

| ellenna321 a răspuns:

Sa te razbuni pe ele. Desparte-te de el si lasa-l sa se duca in continuare. Barbatii adevarati isi vad doar de ce au langa ei.

| killingtime a răspuns:

Lasa-l.