| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai prinde pestisorul de aur, iar acesta ar spune:
"- Da-mi drumul, pescare, si iti voi indeplinii orice dorinta legata de prietena (prietenul) tau!"
Ce i-ai cere?

Răspuns Câştigător
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

As vrea ca prietenul sa imi faca un bebeee love struck

| anonim_4396 explică (pentru TraficantăDeDulciuri):

Epic! rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru TraficantăDeDulciuri):

Un papagal fara simtul umorului si imaginatie ti-a dat nefolositor. Eu iti dau funda...
De ce? Pentru ca este evident, raspunsul cel mai asteptat de pestisor! Da, sa ramana el gravid si sa-ti faca un bebe, sa vada si el cum e cand nasti! rolling on the floor rolling on the floor

| TraficantăDeDulciuri a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ar fi tare sa nască el. Ma refeream la faptul ca sa imi proiecteze mie un bebe si sa il nasc eu :d dar ar fi mişto sa il nască el. Trebuia sa zic ce mi-as dori eu pentru el dar nu-mi am dat seama atunci. Lasa ca e bine si asa mai rau

| anonim_4396 explică (pentru TraficantăDeDulciuri):

Da-mi funda inapoi! Ca sa nasti tu n-ai nevoie de pestisor, ci doar (eventual) de o fertilizare en-vitro! rolling on the floor

| TraficantăDeDulciuri a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge si naturallaughing). Si nu am cum sa iti dau funda inapoi :p. De unde iti vin ideile astea? Pestisorul de aur :devil)). Te-ai uitat cam mult la desene

31 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sa fiu fericita alaturi de el pana la adanci batraneti happy.

| Liviu a răspuns:

Hehe, as vrea sa am multa 'minte' laughing nu imi trebuie bani, masini, prefer sa fiu un 'om greu in gandire'
Decat un papitoi cu bani, vile, masini, femei si sa mi le fure toti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fuga cu o blonda cu silicoane mari atunci sad
Vezi ce-i (ce-ti) doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-as dori ca tu sa poti si sa intelegi ce am intrebat eu... eu am intrebat ce ai "dori" PENTRU PRIETENUL TAU, nu pentru tine...

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Sanatate si fericire!

| anonim_4396 explică (pentru Dan1989P):

Hai mai, ca am inteles ca te insori cu o englezoaica... ce, ele nu au nevoie de "fine tunning" de la pestisor?
PS. E pistruiata, ca toate englezoaicele? Nu's de ce, pe mine ma fac horny pistruii...

| Dan1989P a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci din gura! Si nu, nu are pistrui!

| anonim_4396 explică (pentru Dan1989P):

Pai vezi?! Cere-i pestisorului sa o faca pistruiata rolling on the floor rolling on the floor

| Dan1989P a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha, ha, mor de ras.Nu ai nici un haz, clar? Esti cam tupeist pentru un Junior!

| anonim_4396 explică (pentru Dan1989P):

E o regula pe TPU, numai expertii au voie sa fie tupeisti? rolling on the floor rolling on the floor

| Dan1989P a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa spui seniorihee hee. Nu, dar macar ei au mai multa experienta si nu rad ca prostii.

| anonim_4396 explică (pentru Dan1989P):

Ti-am gasit pozele de tata singur, de pe site-ul ala de matrimoniale de pe care ti-ai agatat viitoarea nevasta. Sa-ti traiasca fiul, sa nu ajunga ca mine =))
http://i.imgur.com/vfDSg.jpg
http://i.imgur.com/zCmEe.jpg
http://i.imgur.com/7xMhX.jpg

| Dan1989P a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce taran esti! Doamne! Vei fi raporta si nu ma intereseaza de bataile tale de joc.Clar tembelule?

| anonim_4396 explică (pentru Dan1989P):

Dar ce-am facut nene? Nu ti-am vorbit urat, nu te-am injurat, tu ai venit si ai postat aici un raspuns initial IRELEVANT pentru intrebarea pe care am pus-o?!
Daca aveam nevoie de urari ma duceam la onomastici. Vroiam raspuns la intrebare...
PS. Not fair! Noi doi suntem singurii tati de pe TPU cu copii de 4 ani, pe care ii crestem cum putem, si care n-avem parte de sex zilele astea (bine, la mine sunt mai putine ca la tine), iar tu ma raportezi ca sa ramai singurul neinteles aici? mai bine ne uneam fortele! rolling on the floor

| Dan1989P a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, in fine. Dar partea cu pozele a fost neplacuta!

| anonim_4396 explică (pentru Dan1989P):

Le-am luat de pe un forum de intrajutorare a tatilor singuri, si problemele lor.
Ti-as da linkul, dar mi-e ca il faci si pe ala varza, cu frustrarile tale refulate pe aici. Rasul e cel mai bun panaceu pentru demonii ce ne bantuie viata interioara... ai vazut tu demoni sa iti dea tarcoale cand razi cu pofta? Dar ca sa iti iei medicamentul trebuie sa deschizi gura, nu? Nimeni nu iti poate indesa siropul contra racelii pe gat, daca stai incruntat si cu botul strans tuguiat. Alegerea ta!
Hai sa facem un pact: te trec la Ignor, si fiecare isi vede de postarile lui... ca se pare ca nu suntem pe aceiasi lungime de unda...
PS. Poza 1 era de pe faizul cuiva ce si-a gasit jumatatea online.
Poza 2 era de pe blogul cuiva care a participat la un concurs in supermarket: primesti gratis tot ce poti aduce la casa fara carucior/cos, si fara sa le tii in mana... a castigat concursul
Poza 3 era trimisa de cineva care a vrut sa ii indeplinesca dorinta cea mai mare a lui fi-su: tata, de ziua mea vreau sa simt ca zbor!
Viata nu e numai imagini negative, dom'le!

| Dan1989P a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca nu stii cum este sa fi tata. Da intr-adevar, nu suntem pe aceeasi lungime de unda! Am destule pe cap, nu vreau sa ma i-au la discutii cu toti neterminati! Si nu te mai lua dupa ce zic blogurile!

| costellodonatz a răspuns (pentru Dan1989P):

Cate clase ai? gramatica ta lasa de dorit, ca sa zic asa...rolling on the floor))

| Dan1989P a răspuns (pentru costellodonatz):

Scuze big grin, dar sa scrii pe telefon e prea enervant! Mereu scriu cateva litere si imi apar alte cuvinte... Daca nu ma crezi, asta e!

| Robieski a răspuns:

Sa pot sa ma intalnesc si sa ma combin cu o fata ce o plac! funda?

| anonim_4396 explică (pentru Robieski):

E pestisor, for God sake! Nu e petitoare...

| Robieski a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahahahaha! Opreste cu glumele astea bune ca voi muri! straight face

| 1234abcd a răspuns:

Ca atunci cand o sa gasesc persoana potrivita(prietenul)sa ne iubim si sa ne intelegem si nimeni sa nu intervina intre noihappy

| catalin02 a răspuns:

Ca fata pe caro o plac sa aiba aceleasi sentimente pentru mine adica pe care stiu ca nu le are

| anonim_4396 explică (pentru catalin02):

E pestisor, for God sake! Nu e psiholog...

| ℓαυrıtα a răspuns:

Uita-te dupa l si maine vei fi sarutat/a:
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLlLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
LLLLL
*Acum uita-te dupa Q si dorinta ti se va implini:

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOQOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
O. OOOOOOOO
*Acum e foarte greu, gaseste N:
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMNMM
*Acum gaseste greseala:
ABCDEFGHIJKLNMOPQRSTUVWQYZ
*Spune ceea ce-ti doresti dupa numaratoarea inversa:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Acum inchide-ti ochii si pune-ti o dorinta!
Acum pune acest mesaj in 9 comentarii si dorinta ti se va implini!