| AnOnIm1220 a întrebat:

Daca am 12 aproape 13 ani si am penisul de 4 cm nesculat si sculat 6 e bine? eu zic ca e cam mic...ce pot face sa il mai maresc?

Răspuns Câştigător
| SlayMorty a răspuns:

Fa`ti laba de cat de multe ori poti si ia Cavit 9 plus. Crede-ma ca te ajuta...eu am 12 ani si 15 cm sculata si am folosit ce ti-am zis mai sus

6 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

De ce te intereseaza de la varsta asta?
Serios, vezi-ti de scoala sau de prietene da nu de...

| h3r a răspuns:

Muhaha.

| djspicedem a răspuns:

Inseamna ca ai sanse sa devii star pornolaughing)

| AnOnIm1220 explică:

Vroiam sa nu ma fac de ras ca am 19 ani...dar ce ziceti acum?

| PurpleSmile a răspuns:

Ma amuzi, la 12 /13 ani cam cat ai vrea sa ai penisul? Laba multa, sport sau pastile dragul meu.

| PurpleSmile a răspuns:

Sigur ai tu 19 ani?happy thinking Daca nu cer prea mult scrie-mi primele 3 cifre din cnp.
Asa sa iti raspund la intrebare, te duci frumos la un doctor si ii spui despre problema ta, acesta stie ce trebuie sa iti dea si o sa iti zica ce ai de facut.