| catalinagalai a întrebat:

Daca am avut un raport sexual a 9a zi de la menstruatie (menstruatia am avut-o pe 30 martie pana pe 3 aprile) pot ramane insarcinata? nu ne-am protejat, iar ciclul nu mi-a venit.ms

3 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Sperantele sunt mari..citeste mai departe pe internet:d

| xbeib a răspuns:

Daca baiatul si-a dat drumul in tine, e posibil, incearca sa iei o pilula de a 2-a zi, sau altadata anticonceptionale, asta ca sa nu-ti mai faci indoieli.

| MadutZza95 a răspuns:

Mmm...baiatul si-a dat drumu in tine? Daca nu, nu prea cred ca esti insarcinata, chiar daca nu ti-a venit ciclul(apropo poti fi insarcinata si sa ai si ciclu, sunt destule cazuri in care s-a intamplat asa, deci nu te baza pe asta). Cel mai sigur i-ati un test de sarcina si vezi si tu!:p