| Deedeeee09 a întrebat:

Daca am facut sex oral (fiind virgina) si nu e ejaculat in mine, ci pe mana mea, iar dupa 30-40 de minute, mi-am atins putin zona genitala(mai exact labiile), exista vreun risc sa fiu insarcinata? Mentionez ca nu m-am spalat pe maini si ca am stat pe afara in acele 30 minute.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,ce aberatii ...cum sa ramai insarcinata? Nu e posibil asa ceva, cred ca numai in povesti, sa ramai insarcinata asa.Nu,draga,nu exista niciun risc, dar totusi nu stiu cum sa nu te speli pe maini dupa ce el ejaculeaza, mi se pare ciudat.In fine,nu stiu ce varsta ai,dar cred ca ar trebui sa stii faptul ca sa ramai insarcinata trebuie ca iubitul sa partenerul sa ejaculeze in tine,deci sperma nu are cum sa ajunga sa fecundeze ovulul,din moment ce nu a existat ejaculare, in plus tu esti virgina, spermatozoizii n uau picioare sa se deplaseze singurei...si zici ca doar ti-ai atins labiile, nu ai bagat degetul(mana)hee hee.
Si inca o chestie, spermatozoizii in contact cu aerul mor.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Halal virgina...

Răspuns utilizator avertizat
| JulieAndreeaB a răspuns:

Nu este nici un pericol.fiind virgina, spermatozoizii nu au putut trece de "bariera" feminina.

| sim0nik89 a răspuns:

Cum sa nu te speli pe maini draga fata? macar te stergeai cu un servetel umed. Cand o sa iti incepi viata sexuala ce o sa faci?laughing o sa stai cu branza la pasa?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alecs92 a răspuns:

Ati filmat?