| anonim_4396 a întrebat:

Daca am fost virgina este normal sa sangerez si la primul si la al doilea contact sexual care a avut loc peste 2 saptamani?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, nu e deloc anormal. Oricum, daca deja au trecut doua saptamani de la primul contact sexual, e cazul deja sa te vada un ginecolog care te va linisti.

| eubahhh a răspuns:

Da! unele fete sangereaza doar la primul, altele doar la al doilea! depinde de organism! eu am patit ca tine am sangerat la amandoua dar la al doilea mai mult! nu te speria nu e nimic grav

te pupkiss

| mihai_6493 a răspuns:

E normal. La prietena mea tot asa s-a intamplat. Depinde de la persoana la persoana. Depinde de elasticitatea himenului.