| Pumapls a întrebat:

Daca as face chestia aia circumcizie la barbati, nu o sa mai ai senzatia aia intr-un act sexual sau ce se poate intampla?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, atat barbatii circumcisi cat si cei necircumcisi fac sex la fel, nu-i deranjeaza, nu-i mananca, nu-i doare si au sex fara probleme.
Circumcizia este o alegere personala, sau o decizie religioasa, hotarata de parinti la nasterea baiatului.
Anumite culte religioase si anumite popoare, o au ca practica de increstinare a copilui, sau ca practica de igiena pentru baietii.

Mai mult despre circumcizie gasesti pe google.

| Emilian65 a răspuns:

In urma circumciziei ai aceleasi senzatii sexuale.

| Neberius13 a răspuns:

S-a considerat intr-o vreme ca "senzatia aia" cum i-ai spus tu ar fi limitata, insa expertii sunt sceptici, si asa-s si eu. Altfel spus, ii o porcarie treaba asta. Nu se intampla nimic, ii o pierdere de vreme si resurse, dar unii fac treaba asta din motive religioase sau pentru ca-i mananca in **** - nu la propriu

| Pumapls explică:

Am vazut pe net ca nu te exciti destul, eu cand am penisul in erectie nu se decaloteaza singur si eu trebuie sa p fac si parca o fortez insa nu ma doare. De asemenea capul este mov la erectie.

| Pumapls explică:

Nu de alta insa cand am penisul in erectie e greu sa l decalotez.