| PandaGirl98 a întrebat:

Daca astepti cu nerabdare mesajele unui baiat (si esti trista atunci cand nu raspunde), te gandesti mult la el, incepi sa zambesti involuntar cand discuti cu el la telefon sau prin mesaje si esti fericita cand petreci timp cu el, inseamna ca il iubesti? Sau poti simti acelasi lucru si pentru un prieten?
Ma scuzati daca pare o intrebare stupida, dar nu am fost niciodata indragosta de cineva (doar imi placea felul in care aratau eventualwinking ) si nu stiu sa recunosc semnele, ca sa spun asa big grin

Răspuns Câştigător
| yoman13 a răspuns:

Da, sunt semnele clare ca incepi sa te indragostesti de acel baiat. Cu un prieten, cat ar fi el de bun nu ai simti toate aceste lucruri. Cel mai bun raspuns pentru tine este cel de la intrebarea: "Te gandesti la el inainte sa te adormi?" Daca este "DA", atunci nu trebuie sa-ti mai pui intrebari, intr-adevar esti indragostita.

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daaa, o senzatie de atasare... de deraiere, de " fluturasi in stomac", o simpla senzatie de drag...dar iti va trece.

| Mussette a răspuns (pentru madyddd):

Ii va trece cand va zambi la esajele altuia.winking

| AnnY98 a răspuns:

DA! Esti pe drumul cel bun tongue!
Pur si simplu esti indragostita de el si chiar daca nu il ai in fata ta, te bucuri ca vorbesti cu el, ca il auzi, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Pentru un prieten mai special...cel de care te indragostesti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti mai mult pentru el decat prietenie.

| sori88 a răspuns:

Eu cred ca il placi si te simti bine in compania lui

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Esti indragostita de acea persoana.

| methodmen a răspuns:

E clar, esti indragostita de el

| PandaGirl98 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri happy

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Da, sunt semne clare ca-ti place de elwinking