| OOodesOOo a întrebat:

Daca ati citit povestea anterioara e bine daca nu : http://www.TPU.ro/......e-de-mine/

acum faza e ca nici macar nu vorbeste cu mine...cred ca e suparat pe mine pentru ca nici macar nu l-am salutat... dar dc sa il bag eu in seama atata timp cat el nu ma baga pe mine

zilele astea pur si simplu nu ma bagat in seama trecea pe langa mine ca si cum nu existam

si statea cu prietenii lui iar toti se uitau sin cand in cand la mine si "barfeau"

altadata era cu o colege de lui si el i-a zis ceva ea s-a uitat la mine si ea zis si ea ceva

ce sa fac c eu nu mai stiu...

eu il plac foarte mult si ma doare sa vad cat de indiferent e fata de mine :(

Răspuns Câştigător
| andrutzic a răspuns:

Nu stiu ce sa zic

daca nu stie ca il placi zii unei prietene foarte apropriate sa ai zica dar separat si apoi ai zici u lui ca e adevarat eu asa am procedat chiar ieri

daca stie bagate in seama cu el...incearca sa te aproprii de el

eu am fost in aceeasi situatie vara trecuta si el facea exact cum face baiatu din "poveste" si l-a intrebat o prietena dc nu vb cu mine... da in fine pune o prietena sa ai zica si dupa ai zici u prima buna

sper ca te-am ajutat funa?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa-ti gasesti niste prieteni adevarati, sa petreci timp impreuna cu ei si sa uiti de trecut.

| OOodesOOo explică:

Am uitat s zic
dau fundoi mare de tot
:*

| gabutzu a răspuns:

Mai pan la urma nu-i singuru baiat din lume... o sa mai gasesti si altiiwinking

| myheart a răspuns:

Buna!
pai eu zic sa pari si u indiferenta fata de el. daca el e asa. arata-i ca si u poti fi.
nu pune la suflet tot ce se intampla... vor veni momente si mai frumoase...
poate vei gasi pe altcineva. sau poate te va intreba el din nou daca vreti sa fiti impreuna
asteapta si totul va veni de la sine...
poartate cu el exact cum se poarta el u tine happy
si daca zici ca vorbeste cu prieteni si cu colegele de tine. eu zic ca tine la tine.
tu sti cel mai bine :*
Sper sa reusesti ceva! pupici :*
fundita?big grin