| de3yu a întrebat:

Daca de exemplu ai dureri de sani? este posibil sa fi ramas insarcinata?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asta ar fi un semn, dar nu te panica. si eu am dureri de sani si mi se intaresc si cu 2 saptamani inainte de cicluhee hee (si nu intretin raporturi sexuale). Chiar si femeilor de 40-45 de ani li se intampla si nu sunt insarcinate nici pe departe! E posibil sa fie de la frig sau sindromul premenstrual!

| marsy a răspuns:

Posibil. poate trebuie sa-ti vina menstra?

| vampirika a răspuns:

Daca nu ati folosit prezervativ, a ejaculat si acum te dor sani e posibil sa fi ramas insarcinatahappy

| TheToxicNightmare a răspuns:

Cred ca nu, nu stiu ce sunt eu doctor?:p

| TheToxicNightmare a răspuns:

Depinde

| senorita.ro a răspuns:

Da! Durerile de san sunt un semn ca ai putea ramane insarcinata. Insa tot dureri de san pot aparea in pubertate (ii cresc) sau chiar si la ciclu. De multe ori poate fi doar o alarma falsa si sa nu fie insarcinata. Eu zic sa faca un test de sarcina! (costa de la 4 la 9 lei) Succes si daca mai ai intrebari, poate gasesti raspunsul pe www.Senorita.ro

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Daca ai intretinut raporturi sexuale. da, e posibil sa fi insarcinata. Daca nu, durerile acelea inseamna ca-ti cresc sanii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma dor uneori sanii dar atunci cand ma dor imi vine ciclu. dar daca u ai facut sex si mai ales neprotejat este posibilhappy