| anonim_4396 a întrebat:

Daca de exemplu intr-o zi se uita la tine inistent, in metrou, tramvai, microbuz si pe unde mai esti si stai mai mult, vreo 5 persoane, de sex opus normal, cum sa intri in vorba cu ele? Si tot asa in alte zile, e aiurea rau, parca as vrea sa se uite in alta parte cateodata.

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa se intampla atunci cand esti frumos rau. Mergi direct la ele, prezinta-te si roaga-le sa te accepte in grupul lor.

| SkyPilot a răspuns:

Alegi una, ii zambesti si o saluti si vezi cum reactioneaza. Am intrat in vorba cu multe asa, dar nu mi-a iesit niciodata de o relatie, doar de-o noapte.

| ywar a răspuns:

Esti frumos rau ma... esti un zeus! Pot sa te ating?

| NoName0x0 a răspuns:

Poate nu e ceva anormal. Esti intr.un spatiu restrans, unde sa se uite? Poate asta e doar in mintea ta... Care ar fi motivul pentru care ai vrea sa intrii in vorba cu ele?big grin

| anonim_4396 explică (pentru NoName0x0):

Pai nu e spatiu chiar asa restrans.

| NoName0x0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa parerea ta, ce spatiu public e mai restrans decat un autobuz/metrou/tramvai? :O Aaa stiu happy o cabina telefonica? laughing Ala da spatiu restrans! Daca s.ar uita un tip ciudat la tine, amandoi aflandu.va in cabina respectiva, atunci ti.ai da seama ce ar insemna privirea sa? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru NoName0x0):

Tipii nu se uita, din fericire. Sau s-a uitat unul, dar cred ca mi s-a parut. Nu vreau sa cred altceva. Atunci cum explici ca, doi iubiti de mana treceau pe langa mine, iar fata practic se uita la mine si cel de langa ea, a tras-o nervos spre el, era sa ii rupa mana. Poftim.

| NoName0x0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ti s.a parut ca se uita la tine, dar fata poate se uita dupa alt handralau, altfel de ce sa se enerveze tipul de langa ea?laughing)

| anonim_4396 explică (pentru NoName0x0):

Da, era un stalp foarte sexy langa mine.

| NoName0x0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi? Am rezolvat problema! laughing))

| Algida a răspuns:

Ok, deci ori ai ceva "curios" pe tine sau poate nu se uita la tine ori esti paranoic/a... Intreaba si tu in gluma daca se mai uita " am ceva pe fata? ". In cel mai rau caz vor sa te violeze (sau poate bun pentru tine). Daca esti femeie poate te considera atractiva (sau poate se cunosc persoanele respective si fac o gluma) sau daca esti barbat, "you are the lucky one". Cya

| anonim_4396 explică (pentru Algida):

Ma duc sa le intreb, doriti sa ma violati?