| Anonima123A a întrebat:

Daca din întâmplare mi s-a rupt himenul! Oricum nu am avut relații sexuale cu nici un baiat! Atunci cand voi avea de exemplu cu iubitul meu! El poate simti daca himenul este rupt?
P.S: fara jigniri!
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul dezvirginarii un baiat mai ales si neexperimentat nu isi prea poate da seama daca fata este sau nu virgina.Statistic circa 40% dintre femei nu sangereaza, la dezvirginare, de asemenea este destul de mare numarul fetelor care au perforatia din himen suficient de mare/larga incat sa permita trecerea penisului prin himen fara sa-l rupa. In cazul tau daca ai practicat masturbarea nu este obligatorie aparitia unei deteriorari sau lezarea si/sau ruperea himenului.Himenul practic nu opune o rezistenta atat de mare incat sa poata fi simtita de partener decat in cazuri extrem de rare.In concluzie poti fi linistita, garantat nu isi va da seama ca tu te-ai masturbat intravaginal.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai daca nu o sa curga sange sau o sa fi mai larga, s-ar putea sa isi puna intrebari laughing Ai fost o fata rea si ti-ai bagat morcovi a?

| neutrino a răspuns:

Himenul foarte rar se rupe din intamplare fara ajutorul unui penis, real sau artificial, dar viitorului tau iubit ii poti spune varianta ta: daca nu are experienta si nu este nici prea istet, atunci va putea inghiti povestea ta. Cat despre intrebarea ta, eu iti raspund tot printr-o intrebare: tu ai putea intra pe o usa, daca aceasta este inchisa, fara sa "simti" acest lucru?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru neutrino):

Da se poate iesi/intra prin deschizatura pe unde intra si ies animalele de companie. (catelul si pisica). Bineinteles cei care au asa ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca-si va da seama daca ai himenul intreg sau este rupt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te acuze un pic ca nu esti virgina, atata tot. Deci daca vrei sa eviti chestii de genul spune-i inainte ca ti s-a rupt si ca n-ai intretinut relatii sexuale, daca nu te crede spune-i sa mergeti impreuna la ginecolog, pe banii lui evident. laughing

| kyliejenner a răspuns:

Si ce conteaza daca e rupt? Nu te mai stresa laughing primul sex oricum e dureros indiferent de himenul ala