| 69AnonimuS69 a întrebat:

Daca dintr-o data o colega de clasa a inceput sa vorbeasca cu constant cam de o saptamana, inseamna ca s-a indragostit sau simte o atractie pentru mine? Sau o face doar ca radem amandoi, impreuna in fiecare seara?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate se simte bine in preajma ta

| Danysan a răspuns:

Poate fi interpretat -deocamdata e bine ca se simte ok cu tine. Poti sa o scoti in Oras daca vrei sa vezi ce are in capsor si daca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi cu ea la un suc si vezi ce are de gand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just a moment! Este doar o saptamana ba "de doua ori 69", nu trebuii sa tragi concluzii pripite, lasa timpul sa curga, acorda-i atentie iar peste 2-3 saptamani invit-o in oras, nu te grabii cu sarutari si mangaieri pe bulane ca nu dai bine la fatawinking

| loverboy111 a răspuns:

Da cu virgula! Da cu virgula! rolling on the floor. Scoate-o in oras si veI ce iese.