| Bianca_Ursan_1994 a întrebat:

Daca e virgina si penisul meu nu intra atunci ce trebuie sa fac ca e mica gaura?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Vad un nume de fata si o poza de domnisoara frumoasa la intrebarea asta.
Al cui e penisul si a cui e gaura?

In general orice "gaura" se rezolva ca o problema de matematica: cu experienta si eventual mai multe metode.
Cel mai simplu si omenesc stil e ala al preludiului extins la maxim pana se umezeste rau de tot si se relaxeaza ca te vrea urgent, acolo si atunci si intri fara probleme. Cat timp va exista o temere sau ceva uscat nu o sa intre cum trebuie.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru grab):

Mersi mult am inteles o sa-mi fie de ajutor

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa folosesti un prezervativ de buna calitate si lubrifiant cumparat de la farmacie

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să stai în baca ta că ești depășit de situație.
Deflorarea nu se face în doi timpi și trei mișcări, se face progresiv, cu blândețe, romantism, preludiu, etc.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Chemi un specialist. De obicei este bine sa nu ne bagam acolo unde nu stim, acolo unde nu avem experienta. Fara o minima experienta risti sa chinui rau fata, iar pentru ea va fi un adevarat cosmar acest eveniment. Vorbeste cu ea, cititi impreuna mai mult despre acest subiect si incepeti usor, fara graba.

| Emilian65 a răspuns:

Daca prietena este virgina si penisul tau nu intra, asta arata ca nu ati facut preludiul cat trebuie astfel incat ea sa se umezeasca. In acest caz folositi un lubrifiant pe baza de apa.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Emilian65):

Pai eu am pus mana acolo si era umed acolo dar inca nu am facut cu ea sex pentru ca mai trebuie sa astept o saptamana sau doua de aia intreb acuma ca sa stiu am incercat am pus mana si era umde acolo inseamnca ca o sa fie bine asa-i? dar trebuie sa fac sa se excite mai tare ca sa se umezeasca acolo?

| peperonies a răspuns:

Problema e ca te cheama bianca si ai un penis.

| Danysan a răspuns:

Ia uite ceva nou e "mica gaura "sincer rar auzi asa ceva dar crede-ma ca e de bine pentru tine ca baiat.De obicei fetele virgine au orificiul vaginal mai ingust si e si normal.Daca nu poti sa o penetrezi inseamna ca e nevoie de mai multa rabdare si sa lucrati la preludiu la greu. Femeile tind sa se incordeze daca nu se simt in voia lor sau sunt stresate in timpu actului sexual si automat ca si muschii vaginali se contracta si penetrarea devinde mai dificila. Daca o faci sa se relaxeze si mai cumperi si niste lubrifiant atunci problema o sa se rezolve. Poate are si un tip de Himen mai nesimtit dar crede-ma ca la femei nu ar trebui sa fi o problema in a se adapata cu marimea penisului partenerului.Gadeste-te ca la nastere orificiul vaginal se mareste foarte mult. Deci ai rabdare si fa ceea ce ti-am zis ca trebui sa reusesti.zi faina.

| MegamortX a răspuns:

Nu crezi că ai chinuit-o destul pe săraca făptură? I-ai băgat degete în vagin, nas, ochi și pe unde i-ai mai băgat...
Mai bine renunță, nu e de tine treaba asta.

| Alexia26 a răspuns:

Chemi un prieten, sa te ajute.

| Sl1pKnoT a răspuns:

Schemale?

| LoseYourMind a răspuns:

Toate intrebarile tale au la baza aceeasi problema, de ce? Inca nu ti-ai dat seama ca e o problema la tine? Nu mai chinui fata degeaba.

| Raulyo a răspuns:

rolling on the floor