| bogdan731 a întrebat:

Daca ejaculezi pe femeie sau pe langa inseamna ca omori un copil?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, în niciun caz! Nu ai ce omorî, pentru că nu există nicio fecundaţie şi niciun fetus.
Singurul caz în care se consideră că ucizi un copil este avortul.

| elasexygagica a răspuns:

Nuu doamneelaughinglove struck

| VanillaBl a răspuns:

Daca ar fi asa, cati copii au murit in palmele tale?

| pisi1793 a răspuns:

Nu.cine ti-a spus prostia asta?laughing numai sa ai grija ca ea sa nu ramana insarcinata si pe urma chiar vei ucide un copil.bafta.

| Batik a răspuns:

Nu, n-ai cum laughing) atunci cand samanta ta se impreuna cu a ei se face copilu, dar nici gand sa omori laughing. In caz de ati pui in pahar samanta ta cu a iei si le arunci pe geam DA big grinwinking4