| Cartofioru a întrebat:

Daca fac sex cu o fata si eu nu am inca sp.mă, poate sa imi vina in timp ce fac?

Va rog fara jigniri, am nevoie de ajutor repede!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca poti face sex cu o fata cand organele tale inca nu-s dezvoltate complet, mai ai destul pana sa produci sperma si sa poti face sex, ia-o usor ca este timp pentru toate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma incepe sa fie produsa de organele de reproducere barbatesti incepand din momentul in care acestea ajung la maturizare sexuala ceea ce se produce de obicei in jurul varstei de 14 ani. Secretii cu aspect de sperma incep sa se produca chiar mai devreme cu 1-2 ani, insa nu contin spermatozoizi viabili. In concluzie nu se poate stabili in mod cert momentul exact in care organele tale reproducatoare vor produce pentru prima data sperma viabila, dar acest lucru nu te impiedica sa intretii acte sexuale. Pentru a nu avea o surpriza neplacuta este indicat ca mereu sa fie folosit o metoda de protectie. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai sperma, inseamna ca nu sunt maturizate organele tale sexuale si deci nu are cum sa-ti vina sperma in timpul unui act sexual cu o fata.

| vocea a răspuns:

Ca sa stii daca ai trebuie sa te masturbezi si sa vezi daca ejaculezi, daca nu ejaculezi acum atunci sigur nu o vei face nici cand faci sex, dai la ea frate cand poti si nu regreta ca ea o sa gasesti toata viata peste tot in lume nu asculta parerea unei femei acum pentru ca nu stiu, aici e chestie de barbati

| Miihaa a răspuns:

De ce nu te gandesti si la alte chestii mai. Utile pentru varstata