| Madacrissu a întrebat:

Dacă fac sex cu Prezervativ, pot să mă termin inăuntru? Poate rămâne însărcinată?
Dacă depinde de prezervativ, sunt de la durex.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat pui prezervativul inainte sa-l introduci in vaginul fetei si-l dai jos dupa ce ai terminat, bineinteles ca poti sa ejaculezi inauntru.

| neutrino a răspuns:

Daca folosesti prezervativ, atunci intotdeauna vei termina inauntru...prezervativului.

| Emilian65 a răspuns:

Daca folosesti prezervativ, poti sa ejaculezi in ea fara nici un risc de sarcina.

| OldSoul a răspuns:

Da, dar sunt unele sanse ca el sa se rupa.
Plus ca cel putin la inceput ar trebui sa-l verifici sa nu fie spart.