| Minge707 a întrebat:

Daca fac sex cu prietena mea si ii bag penisul in vagin cand am prezervatiul pus mi se rupe ata?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| dia200 a răspuns:

Ata aia nu se rupe... poti trage cat vrei de el ca ai sau nu prezervativ aia tot acolo ramane. nu stiu unde auzitzi absurditzti de genu

| ZaineaM a răspuns (pentru dia200):

Informeaza-te inainte sa spui o aberatie dupa care oamenii se vor ghida, asta ca un mic sfat,

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cred ca da

| ZaineaM a răspuns:

Mie mi s-a rupt frenulumul(ata) acum 2 zile prin sex vaginal cu prezervativul pus, nu stiu ce sa spun, depinde... Vezi si tu ce faci, uite ce mi s-a intamplat mie asa ca ai grija ce faci ..http://www.tpu.ro/......a-nu-ma_1/

| neutrino a răspuns:

Daca penisul este prea subtire, ata nu se rupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu