| Radandam a întrebat:

Dacă faci ca băiat prima data sex și se rupe ața și poate îți curge și sânge, după îți va sta capul penisului mereu descoperit? Îl mai poți acoperi ca înainte? Va mai sta la fel?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar fi indicat sa se rupa.

| Jonas94 a răspuns:

Salut!
Un mit urban foarte răspândit este că frenul sau ața cum este denumită popular, se rupe la primul act sexual.
Este un mit fals, la băieți nu este ca la fete, cu sânge la primul act sexual.
Așa că stai fără grijă!

| felixf a răspuns:

Nu se rupe, nu te mai stresa. Nu are cum. Poti face sex cu 100 de femei si nu se rupe. Oricum o iei, coprul tau e facut sa reziste.