| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex anal poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cu prezervativ NU!
Altfel, exista riscuri, mici, dar exista, daca actul sexual este in perioada fertila a femeii, daca ejacularea se scurge spre vagin...
Mare atentie la igiena!

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, in nici un caz nu poti ramane insarcinata dar poti lua vreo boala, daca nu o faci cu prezervativ riscurile de a te inbolnavi sunt mai mari. asa ca ai grija.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde...

| Parintele a răspuns:

Nu poti ramene insarcinata daca vaci numai sex anal. Distractie placutawinkingSi este valabil si pentru. sex oral.

regis
| regis a răspuns:

Sa nu cumva sa intelegi ca sexul anal e o metoda de contraceptie. Adica sa nu intelegi ca dupa ce ai facut sex normal fara restrictii mai bagi un anal si gata, nu ramai insarcinata.

| leluc a răspuns:

Da, cu gemeni si risc ridicat de a da nastere unor tripleti.

| leluc a răspuns:

Evident, glumeam...cum sper din tot sufletul ca ai facut si tu cand ai pus intrebarea.

| selef a răspuns:

Da, dar cu prima iesire la w. c. poti avorta.

| wizard_cristi a răspuns:

NU si nu mai puneti astfel de intrebari. Mai puneti si voi mana pe o carte de anatomie inainte de a intreba astfel de enormitati.

| alexzender a răspuns:

Imposibilwinking esti blonda sau ai 13 anihappy?

| andrei_9142 a răspuns:

Da, poti, in cazul in care inainte sa ejaculeze o baga rapid in vagin!

| andrei_9142 a răspuns:

Raspunsul suna cam asa:

Da, pentru ca atunci cand iubesti totul este posibil!

| Adorable3 a răspuns:

rolling on the floor))))) sa stii ca ramai insarcinata SIGUR!rolling on the floor)))))))))

| crystynuta20 a răspuns:

Nu dar mie mi/e scarba de cei care vor anal. ce si fetele au ajuns sa se f. a in c.r ca bulangii. ce naiba suntem la puscarie.numai aia fac asta ca duc lipsa de femei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
NU.
Sfat: nu recomand la nimeni ceea ce vede în filmele pentru adulți.
Când iubești un om faci ce faci de plăcere nu să-i aduci atingere sănătății fizice (anal - apar hemoroizii) sau psihice.
Nu am înțeles niciodată de ce oamenii fac aceste practici?
Nu este sănătos să faci sex anal: rupturi de mușchi, transmitere de boli (sida așa a luat naștere prin sexul anal dintre doi homosexuali), etc.
Contactul sexual trebuie dus la rangul de artă, nu la rangul de bătaie de joc.
Un bărbat dacă cere să facă așa ceva cu tine, tu ești singura care poare refuza, nu este sănătos.
Un om care se respectă nu cere astfel de înjosiri!
Viața bate filmul.
Niciun medic ginecolog sau psiholog nu recomandă această practică. Este cunoscut sub denumirea de deviere de comportament.
Iubește sănătos, normal și fără frică cu prezervativ.
P. s.: este singura metodă care te protejează de sarcină și boli.
Pa, pa.