| anonimmmmat a întrebat:

Daca faci sex cu un bahayat pentru prima data... fara prezervativ,, el nu'si da drumu in tine, si iti intarzie menstruatia(cu atath mai mult,, esti si racita) poate fi din cauza racelii? sau, din cauza contactului sexual?:-s

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca din cauza raceli dar nu raceala adica iti curge nasu si ai febra si te doare capul adica sa ai raceala la ovare. Daca esti racita jos trebuie sa iei pastile si o sa iti treaba si niciodata nu o sati intarzie din cauza actului sexual poate nu este reglat cicluc si iti mai intarzie. Sper ca te-am ajutat!:*:*