| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex in apa, iar in ea se afla si o anumita concentratie de clor persoana cu care faci sex poate ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, poate sa ramana insarcinata deoarece apa cu sau fara clor in ea nu patrunde in vaginul femeii, nici in timpul sexului si nici dupa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca totul este in regula si actul sexual are loc, da...

| Emilian65 a răspuns:

Daca este in perioada fertila si ejaculezi in ea, este foarte posibil sa ramana gravida.

| Oana92 a răspuns:

Bineinteles. Majoritatea femeilor cu probleme in a ramane insarcinate nu stiu ca trebuie sa stai in apa cu clor pentru a face un copil. Ele fac sex. Ce proaste!

| Ar1anka a răspuns:

Nu)