| anonim_4396 a întrebat:

Dacă faci sex în mașină într-un loc izolat, seara și te prinde poliția, ce poate sa îți facă?

16 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Amendă

| Violleta2022 a răspuns:

Amenda... si posibil penis captivus happy

| relian a răspuns:

Cred ca poate sa iti faca numa ce spune legea.Ce spune legea? Uite ca aia trebuie sa cautam la sex in locuri publice, pentru ca sex poti face in masina si la tine in curte, acolo nu are ceti face, este proprietatea ta.Nici nu ar fi avut cum sa te vada.

Deci exista legislatie si spune ce pedeapsa se da.Dar de regula nu se iau masuri dure,chair daca dupa lege ar putea.
Daca esti un prapadit,ai putea sa ai probleme mari. Daca esti de asta vedeta, parlamentar, presedinte, aia se trece cu vederea.

Bill Clinton papagalu ala, ar fi trebuie de exe sa faca puscarie, dar uite ca nu la bagat nimeni la zdup.Deci daca unele legi nu sunt respectate, de ce nu le elimina aia din legislatie?
Banui ca legile alea sunt acolo pentru astia de jos laughing
Daca gasesti ceva ce spune legea referitor la asa ceva, baga pe aici, mai invatam si noi ceva, cei care nu stiu.

| Celcestietot a răspuns:

Amenda contraventionala pentru lumini, si pentru sex in caz ca l-ai ofticat laughing

| Sofer a răspuns:

Probabil amenda. Nu am avut problema asta. Ca sa eviți surprize neplăcute. Găsești un loc bun.

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am.
De vreo 12 ani n-am mai făcut sex în mașină... laughing s-o fi schimbat legislația de atunci.

| alina2k18 a răspuns:

Amenda sau...winking

| Werrich a răspuns:

Amenda, uite niste sfaturi aici
https://point.md/......ii-prinsa/

| CIaudiu a răspuns:

Se alatura horei, sau amenda...

| Rux04 a răspuns:

Bună. Să iei amendă.

| Valentina8 a răspuns:

Sa-ti dea amenda.

| IamJoKeR a răspuns:

Îți iei amenda

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Iti iei amenda rolling on the floor

| Elan a răspuns:

Nu iti dau ei premiul nobel pentru rezistenta la frig si zapada laughing

| ivees a răspuns:

Amendă. Dar de ce ai face asta în loc sa iei o camera pentru câteva ore? Mai consumi și motorina degeaba dacă stai cu motorul pornit, dacă e frig laughing

| balalaika69 a răspuns:

Se alătură