| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Daca fata este grasa voi va-ți intâlni cu ea!

29 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce ma amuza comentariile ipocritiilor care se minte singuri ca nu conteaza daca esti scobitoare sau balenaaaa iar in viata reala nici nu sar uita la o grasa phahahahahaha

| Liviu a răspuns:

Ma lasa'ma ca am vazut fete care erau slabe moarte si se vedeau ditamai grasele.Ma umfla rasu, si inca ma umfla.Si da, eu dupa fete 'grase' ma uit laughingNu prea agreez slabutele, as arata prea mare pe langa ele.In plus,ceva carnita, mai o mana pe fund, una pe sanii, una pe... stai stai stai, sa nu deviez blushing Asa deci, Cele plinute is mai ok.Moda asta cu slabele e cam exagerata. O tipa pe la 1, 70 cu vreo 80 de kg sau 75kg e ok big grin Pentru mine nablushing

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu e proastă ca noaptea - e posibil! în fond, fiecare om are ceva frumos în el, trebuie doar să vezi acel „ceva".

| neutrino a răspuns:

De ce nu? Eu am prieteni diversi, unii sunt chiar grasi/se si cu totii sunt la fel de minunati.

| Emilian65 a răspuns:

De ce nu.

| LoveSleep a răspuns:

Nu. Niciunul n-ar face-o.
Nu-mi plac persoanele de genu. Complexate. Am vazut multi carora nu le pasa ca au peste 100 de kg, ei se simt bine in pielea lor. Dar sa fii complexat? Pai slabeste frate, ti-e lene? Nu ma refeream la tine, o ziceam in general.

| SkyPilot a răspuns:

Daca mi-ar placea de ea, da.

| Felys a răspuns:

Prostia e mai deranjanta decat kilogramele in plus

| peperonies a răspuns:

V-ati*

| Lawliet14 a răspuns:

Esti ok.

| Prokopchuk_Alexandrina_2000 explică (pentru Lawliet14):

Cine eu?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Prokopchuk_Alexandrina_2000):

Tu. Te-am vazut pe fb. Inainte erai si mai ok si sportiva, dar si acum un om baiat normal la cap nu ti-ar da din prima "nu-ul". Mai conteaza si caracterul pe care eu cred ca-l ai. Deci, lasa timiditatea!

| mont a răspuns:

Da, de ce nu? Nu (doar) kg unei persoane conteaza si nici doar aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e grasa ar trebui sa slabeasca nimanu-i sau cel putin mie nu-mi plac fetele grase

| frostxtq a răspuns:

O intrebare total idioata. Nu conteaza daca e grasa sau slaba daca o placi (in cazul baietilor) sau daca iti e prietena (in cazul fetelor). Oamenii se uita prea mult dupa aparente.

| TPUuser199 a răspuns (pentru frostxtq):

Unde vezi ca e o intrebare? Eu vad fraza asta mai mult ca o porunca, sincer laughing) ''!" Ati inteles baieti?!? rolling on the floor

| frostxtq a răspuns (pentru TPUuser199):

Intrebare vroia sa fie, daca unii nu stiu face diferenta intre intrebare si exclamare, trebuie sa ne dam seama cand si ce e.

| TPUuser199 a răspuns (pentru frostxtq):

Am inteles ce vroia sa fie. Dar nu prea pare ce trebuia sa fie...

| trixiiie a răspuns:

În general, persoanele frumoase și slăbuțe au un suflet rău și un caracter urât. Rar găsești o persoană drăguță și slăbuță care să aibă și un caracter frumos.
Persoanele grase, fiind complexate de greutate, de obicei compensează sufletește lipsa (mă rog, ce are prea mult) fizic.

| marry95 a răspuns (pentru trixiiie):

? laughing)

| trixiiie a răspuns (pentru marry95):

Ce-i funny?
Nu găsesc nimic funny în ce-am zis... laughing

| corhaz a răspuns:

Dati sperante false fetei.recunoasteti ca niciunul nu va uitati la o grasa la fel si invers nicio fata nu se uita la un gras.nu va ascundeti dupa degete

| Lawliet14 a răspuns (pentru corhaz):

Fata e doar durdulie, nicidecum grasa. Sunt multi baieti care prefera fetele mai plinute, nu te mint. Sau nu fac neaparat diferenta intre ele si fetele normale sau trase prin inel. Daca exista caracter.

| aimspeşăl a răspuns:

V-aţi*. Contează sufletul, nu aspectul fizicbatting eyelashes

| wasilika24 a răspuns:

Nu conteaza infatisarea dar ce e innauntru ei

| PentruCaAutomobile a răspuns:

"Va-ti" laughing)))

| theproX a răspuns:

Normal ca da... eu chiar sunt atras de fetele mai plinute laughing

| MelissaAcalovschi13 a răspuns:

Cum să nu, nu contează asta, dacă acel om te iubește nu îi pasă de cum arăți și de cine ești