| ionutmocanu a întrebat:

Daca folosesc lubrifiant am senzatii mai mari in timp ce ejaculez?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mă,tu faci sex sau te masturbezi? Daca faci sex nu ai nevoie de lubrifiant pentru ca, prin preludiu, se excita si ea si se umezeste in interior.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, sar sigurantele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dăi cu laxativul

| mihai69 a răspuns:

Lubrifiantul ajută întotdeauna la sex, chiar dacă și partenera îl produce pe al ei. La capitolul ăsta, cu cât mai mult, cu atât mai bine.
Dar ce senzații ai tu la ejaculare, e altceva. Depind de foarte mulți factori, lubrifierea fiind cam pe locurile de la coadă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai senzatii mai mari, ci doar o penetrezi mai usor, fara dureri.