| Iancugeorgiana a întrebat:

Daca fostul meu prieten mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine si ca nu ii mai pasa de mine ii pot reveni sentimentele pentru mine inapoi candva?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred, mai bine uita-l

| AndreyG a răspuns:

Doar daca ati avut o relatie de lunga durata. 1-2 ani. Astea nu trec cat ai clipi.

| neutrino a răspuns:

Nu, ce-a fost, a fost. Dar, te poate pacali din nou.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu cred, desi ar putea atunci cand va vedea ca te-a pierdut.
Oricum, nu cred.
Treci peste.

| SkizoMetal a răspuns:

Este posibil, numai că va dura mult dacă se va întâmpla. Nu va realiza pe moment sau dacă o va face probabil nu-ţi va spune din cauza orgoliului. happy

| piti77 a răspuns:

Poate ca da.dar daca intarzie prea mult te vei "trezi" atunci este posibil sa nu-l mai vrei inapoi tocmai pentru ca ti-a spus acum vorbele astea...si nu vei putea trece peste ele

| mariumarius a răspuns:

Nu clar....decat daca o sa te vada cu un baiat si o sa fie gelos.(se mai intampla) dar ale nu-s sentimente.e joak

| buttercoree a răspuns:

Gandeste-te daca a simti vreodata ceva, sa poata sa ii " revina " sentimentele, sunt fel de fel de persoane care fac chestia asta, doar de " dragul " de a o face... ai grija.

| ReSp3c7 a răspuns:

Da,Desigur in momentul in care isi va da seama ce a pierdut si iti va simtii lipsabig grin