| Andrei093 a întrebat:

Daca imi iau durex, ce lungime tre sa aiba penisul meu ca sa se fixeze bine?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Durex de pe piata are marime universala. Din cate stiu merge foarte bine de la 10 la 25 cm. Intre 10 si 13 cm insa depinde daca penisul e suficient de gros.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a se fixa/a sta foarte bine pe penis, pentru a nu-l pierde in vaginul partenerei prezervativul trebuie sa aiba largimea corespunzatoare grosimii "sculei" pe care va fi montat. Lungimea prezervativului nu are importanta deoarece in majoritatea cazurilor este mai lung decat penisul ce urmeaza sa fie "imbracat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles, tu iti iei penis in functie de prezervativ si nu invers.

| Drolja a răspuns (pentru Pinocchio):

Prezervativul se pune pe penis, nu pe scule.

| Pinocchio a răspuns:

Eu n-am vrut sa ma pronunt urat.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Daca imi poti spune si mie cum faci ca sa-ti maresti sau micsorezi penisul sa ma anunti, te cinstesc, iti cumpar casa, masina, elicopter, prezervativele sunt elastice, se fixeaza destul de ok iar la baza inelul este mai strans