| qwerty5i a întrebat:

Daca îmi place de un băiat si vreau sa stiu daca si el simte la fel fără nimic serios,adica fără sa intru intr-o relatie ce ar trebui sa fac, parca nu i-as spune ca dupa se intimideaza.❤

Răspuns Câştigător
| MissADEEL a răspuns:

Lasa timpul sa treaca, o sa iti dai seama singura, fara doar si poate. Cand placi pe cineva, incepi sa te apropii, sa faci aluzii, „glume" pe seama unei relatii care de fapt nu sunt glume, ci doar ezitari… relax.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci, nu-i spune!

| Doub a răspuns:

Niiimic.

| Lawliet14 a răspuns:

Astea sunteti voi fetele/femeile, va caracterizeaza. Si tu si RossixRed, poftim gandire...

| RAY a răspuns (pentru Lawliet14):

Le place sa-si bata joc, te fac sa crezi in ele apoi te lasa cu primul asa e femeia din ziua de azi

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Chiar m-am gandit la tine azi in timp ce scriam un comment. happy Ca decat fraier, mai bine unul ca tine la cealalta extrema!

| RAY a răspuns (pentru Lawliet14):

Man a nu crede in ceva nu esti in cealalta extrema, daca esti fanatic gen religios, eu nu cred pentru ca nu am dat de o fata sincera si eu ca tine am patit

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Ah, eu nu sunt chiar asa, dar ai si tu dreptate.

| Țoglă a răspuns:

Propune-i o noapte umedă și ai rezolvat problema.