| TDavid12 a întrebat:

Daca îmi reinstalez windows-ul scap de virusul trojan numit Heur:trojan.Win32.Generic? Sau sunt si alte soluti? Îmi cer scuze de categorie dar am nevoie rapid de ajutor.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Daca stergi TOT hardu sau il FORMATEZI TOT atunci dispare tot orice ai avea pe el. Daca doar reinstalezi windowsu cu pastrarea unor fisiere sau ce mai ai tu pe acolo, virusul poate ramane, sa nu zic sigur.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De-asta nu ti-a raspuns nimeni pentru ca nu ai postat la categoria corecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita sa incerci, nu am auzit de astfel de virus!