| AlexandraIleana a întrebat:

Daca m-a inselat odata la inceputul relatiei o sa ma insele si pentru a doua oara? L-am iertat pentruu ca mi-a zis ca si-a dat seama ca tine la mine cum m-a pierdut si nu la ea si mi-a zis ca is preferata lui...

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te-a pacalit si el asa cum a putut.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a inselat odata te va insela mereu.

| SkyPilot a răspuns:

Este foarte posibil. Partea cea mai frumoasa a unei relatiii este de obicei in primele cateva luni. Esti preferata, dar nu singura. Omul ti-a spus adevarul happy

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca greseala ta este de fapt la inceputul relatiei. Ca l-ai iertat.

Normal ca se va repeta.

| grab a răspuns:

Pai prima data te asteptai sa fii inselata? happy nu se stie niciodata care isi mai ridica coada pe langa el si suteaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca orice alta fata crezi ca se va schimba ca tine prea mult la tine. lasa-ma sa iti zic ceva, daca tinea la tine nu se ducea la alta. desteapta-te. prima oara e mai greu, dupa ii va fi mai usor sa te insele. asa e mereu

| loveM a răspuns:

Desparte-te de el. Daca te-a inselat o data o va mai face de ori de cate ori are ocazie pentru ca stie ca tu il vei ierta. Mai bine lasa-l acum si ai sa suferi mai putin decat daca ai continua cu el si peste ceva timp sa te insele iar... atunci ti-ar fi mult mai greu.

| anonima9999 a răspuns:

A facut-o o data, o sa repete greseala stiind ca tu o sa-l ierti, cel mai bine e sa termini acum, deoarece mai tarziu te va durea mai rau. Stiu din propia experienta ca cine insala odata o va face si alta data. Bafta