| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am operat de anpedicita pot sa ma masturbez/intretine relatii sexuale?(am fost operat pe data de 24 mai, adica 1 sapt si ceva in urma). Daca nu, cam la ce interval de timp as putea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebi medicul chirurg care ti-a facut operatia. El stie cat si cum te-a "taiat" si in cat timp se cicatrizeaza complet rana. Sanatate!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Dupa o saptamana si ceva, de la operatia de apendicita, nu poti faca sex sau sa te masturbezi. Mergi la medicul care te-a operat si intreaba-l cand poti face sex sau sa te masturbezi.