| mydarkestdays a întrebat:

Daca ma gandesc incontinuu la un baiat si cand ma trezesc si cand ma culc imi imaginez cum ar fi sa fim impreuna inseamna ca sunt obsedata de el?

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Inseamna ca-l iubesti si ti-l doresti foarte mult. E o obsesie amoroasa...

| mona a răspuns:

Nu neaparat, mai degraba il iubesti mult pe acest baiat...

| neutrino a răspuns:

Da, si esti tare indragostira. Felicitari, ca tare-i frumos.

| DieBitch a răspuns:

Înseamnă că-l placi și că-l vrei. NU trebuie să fii obsedată ca să te gândești încontinu la el!

| JackWolfskin a răspuns:

Ar putea insemna ca il iubesti mult happy

| kriskiky a răspuns:

Nu,inseamna ca il iubesti. Poate chiar mai mult decat crezi si el ar trebui sa stie asta

| RaulRaul9 a răspuns:

Nu poti fii obsedata de un om poti doar sa-l iubesti