| Lora2001 a întrebat:

Daca ma masturbez mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa bineinteles, virginitatea o pierzi doar prin contact sexual, nu are nicio legătură cu autosatisfacerea, adică cu masturbarea.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca te masturbezi cu batul si iti rupi himenul, nu mai esti virgina

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc sărut mînuțele pentru fundiță, ce virstă ai?

| ZaineaM a răspuns:

Depinde, daca te masturbezi cu un tub de spray... posibil sa nu mai fii virgina... laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ramai virgina. Masturbarea nu inseamna deflorare, continua sa te autosatisfaci cand simti nevoia deoarece face bine atat pe plan psihic cat si fizic prin pregatirea vaginului in vederea unei penetrari mai usoare si mai putin dureroase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde-n ce gaurica introduci degetelul... pardon, vibratoru' roz al mica-tii.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Vei fi virgină până când vei avea contact sexual. Ruperea himenului nu înseamnă că nu mai ești. Himenul se poate rupe și prin sport, iar asta nu „anulează" fecioria fetei dacă nu s-a culcat cu nimenilaughing există și himen mai elastic și nu se rupe de-a lungul mai multor contacte sexuale, iar asta nu înseamnă că fata e virgină doar pentru că are himen deși ea face sex des laughing după cum am mai spus, virgină ești până o vei face cu un băiat. pupici