| Kanezu a întrebat:

Daca ma masturbez tare se rupe frenul adica ata de la penis?

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Incearca cu viteza, nu tare. Schimba si mana, sa ti se para o experienta noua...

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti vei purta preputul de-a lungul penisului in sus si-n jos cum s-ar spune asa in dusmanie s-ar putea intampla ca sa ti se rupa si sa apara o sangerare mai mult sau mai putin abundenta. Poti incerca dar nu inteleg la ce ti-ar folosi laughing Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te masturbezi tare, se inmoaie penisul.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Unii il au toata viata fara sa fie un impediment pentru ei. Se va intinde oricum de la sex.
Atentie ca zona este bogat vascularizata si poti sa ai o sangerare destul de abundenta!