| gabitza_2882 a întrebat:

Daca mie imi place de un baiat dar el ma vede decat ca o amica ce ar trebui sa fac? straight facestraight face

Răspuns Câştigător
| mada1820 a răspuns:

Sincer nu ai putea sa faci nimic, asta depinde numai de el daca vrea sa te vada mai mult decat ca pe o amica sau nu. Tu nu prea ai ce sa faci decat sa fi apropiata de el si sa incerci sa ii spui cam ce simti pentru el.Mult succes!

3 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Poi. Spune`i ce simti tu pentru el. Propune`i sa fiti mai mult decat amici happy
Pot iesi scantei. happy

| ancuta123 a răspuns:

Spune-i ca il placi mai mult decat un simplu prieten si ca daca nu va merge ve-ti ramane friends.`