| miauu a întrebat:

Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat ai fi?

Răspuns Câştigător
| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Din cauza unor distante as fi cam saraca sad.
Si chiar foarte interesanta intrebarea love struck.

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In sapa de lemn la doi metri sub pamant si fara coroane ca e scumpelaughing
Cred ca as fi extrem de saracathinking
Dar macar m-as bucura sincer de bogatia altora.Deci tot ar fi cevahee hee

| Alisa a răspuns:

As fii ff bogata:
Iubesc si sunt iubita, am prieteni adevarati, care mi-au aratat ca pot sa trec peste orice(si ca o prietenie rezista si la mii de kilometrii distanta), sunt sanatoasa, am o familie care ar face orice pentru mine si ma iubeste, lupt pentru a imi indeplinii visele, etc.

Toate astea inseamna fericirea mea. love struck

| SweetCandy a răspuns:

In clipa de fata, ma consider foarte saraca, daca ar fi sa o luam asa...

| Sara a răspuns:

La ora actuala as fi relativ bogata. Dar cateodata cand apar certurile si alte chestii as spune ca,, fac cheltuieli'' si as ramane cu portofelul gol, dar se reumplehee hee

| BRG a răspuns:

Dar nu o să fie

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu aş fi prea bogat, dar cu siguranţă aş avea să le dau şi celorlalţi, cerşetorilor pe care i-aş întâlni la tot pasul, iar aceasta nu mi-ar scădea averea, ci dimpotrivă. happy

| OanaG a răspuns:

Pot zice ca oscilez intre bogata-f.bogata love struck

| cretzufinish a răspuns:

"Banu-i ochiul dracului" laughing

kratos
| kratos a răspuns:

Foarte frumoasa intrebare!
Ma iubesc ai mei si logodnica mea mult.

| anad a răspuns:

Din pacate prea putin apreciem ce avem, suntem tot nemultumiti si nu stim sa fim fericiti.Nu stiu cat de bogata as fi, dar lumea s-ar stradui atunci sa fie fericita pentru a avea bogatii.

| smartalogu a răspuns:

Destul de sarac. Dar suficient de bogat cat sa ma bucur in continuare de viata big grin.

| daniDeeDee a răspuns:

In momentul de fata, nu prea m-as descurca deloc. sad

| Deeiu a răspuns:

Acum, in ultimele 2 saptamani as fii cred ca mai falitacrying
In rest cred ca as fii la fel de bogata ca Tiriacb-)
Imi iubesc viatalove struck`prieteni, iubitilaughing`parintzi, catelushii...

| Psycho a răspuns:

Lipită pămantului...

| Nita a răspuns:

Hmm... cam sarac!

| zzzuperman a răspuns:

In momentul asta as fii un cersetor...

| Shuellen a răspuns:

La 12 anisori ai mei as fi foarte falita, pentru ca numai exista vreun zambet pe fata mea de cateva luni si cateodata mai rasare unul dar superficial. Da doamne sa nu se schimbe banii in altceva ca altfel am fi pe zero.Mult bine! Te-am pupat:*sad

| RainDrop a răspuns:

De cand m-am cunoscut cu iubita, foarte
mult big grin

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Asi avea cel putin 50% din averea celui mai bogat om din TOP 300...nu pentru ca am bani si de astea ci pentru ca sunt sanatoasa, am o familie sooooooperba si sunt sanatoasa...kiss

| sy46 a răspuns:

As fi bogatahee hee. Am invatat sa vad fericirea in lucruri simple; dar, intotdeauna, sentimentul de fericire ofera impresia ca ar trece cu viteza luminii.
Ma bucur de fiintele care le am aproape, ma intristezeaza faptul ca pe toate le voi pierde. Lafel ca banul, care nu-ti sta prea mult in mana.

| xitty a răspuns:

Nu as avea ce sa fac cu atatia bani:

| pacman a răspuns:

Ar fi mai mare criza pentru maine!