| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu imi prea fac laba s-ar putea sa nu se mai scoale? nu o luati intrebarea la misto. vreau raspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine sa faci sex la 15 ani si se va scula daca nu faci aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-are nicio treaba.

| ionut332 a răspuns:

Nu e nici o probleme chiar din potriva e foarte bine.Laba tio faci doar atunci cand faci sex cu o persoana dupa parerea mea.

| Hossam a răspuns:

Pai, ai relatii intime? Eu sunt de parere ca, nu mai trebuie' sa te masturbezi din moment ce ai relatii intime cu o persoana de sex opus. big grin