| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

Daca nu ma iubeste [asta cred eu] de ce ma suna tot timpul? De ce vrea sa ne vedem? De ce ar face orice ca sa ma vada sau sa vb cu mine? Chiar nu stiu:-(!

10 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Hmm cred ca inca te iubeste daca tot te cauta. Vorbeste cu el f serios despre asta si explica-i ca te doare ca el sa te caute intr-una, dar cucu impacare. si daca nu vrea intreaba-l daca vrea sa ramaneti simpli amici si sa va vedeti din cand in cand si sa vorbiti. Hmm poate dupa ce te-ai despartit de el si te-ai bagat pe prietenu lui a crezut ca nu l-ai iubit si el a fost doar asa de plictiseala explica-i ca ai facut-o ca sa-l faci gelos ca te-a durut despartirea. Poate sa imbatat de dor, durere?

Concluzie: Vorbeste cu el serios despre toata problema si explica-i si sper sa va impacati daca va iubiti si intreaba-l daca te iubeste in timp ce vorbesti cu el.

| sasha a răspuns:

Poate te place si nu e nici el sigur ca te iubeste ca sa iti poata arata asta, poate vede in tine un prieten de incredere si vrea sa se apropie de tine mai mult. ati fost impreuna? daca da, inseamna ca si-a dat seama baiatu ce a pierdut.happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Peobabil îi e greu să recunoască de fapt că ţine la tine. Un baiat complet dezinteresat nu ar face asta cu orice fată. Eu sunt de părere că ţine la tine chiar dacă sentimentul nu e de iubire dar cel puţin atracţie este.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu ti rasp la intrebare /doar te intreb eu ceva [Cum te numesti de fapt cum citesti acele hieroglife?] interesant /cred ca daca stergi nu mai stii sa l scrii

| gheorghita a răspuns:

Iubirea se dobandeste in timp. Dar daca te cauta si doreste sa te vada fi sigura ca tine la tine si ca isi doreste sa fie ceva frumos intre el. Nu mai fi negativista si fi fericita alaturi de el. Cu timpul va ve-ti cunoaste mai bine! Bafta!

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

Da am fost cu el un an jumate, si ne am despartit asa dintr-o prostie.sincer cred ca ma iubeste dar nu zice pentru ca el nu e asa sentimental, i-am zis d impacare da nu a zis nimic. e si normal ca dupa c m-am despartit de el am fost cu cel mai bun prieten al lui. poate ma iubeste.sad nu stiusad

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

EUSIATIT stiu sa le scriu din noulaughing dar ce are numele meulaughing? app ma cheama Andreiahappy

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

Poi l-am intrebat d impacare. A zis nu.Asta am inteles-o ca eu am fost cu prietenul lui cel mai bun. Dar zilele trecute era beat adica nah, si a vorbit urat cu mine dar dupa ce sa trezit cica i pare rau, nu stiu c sa zicsad

| eu_9968 a răspuns:

...si,de unde ai tras u concluzia ca nu te iubeste daca ar face orice ca sa te vada sau sa vb cu tine?thinking te iubestehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca isi bate joc de tinewinking