| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu ma masturbez si nu vizionez filme porno sunt anormal? E ceva in neregula? Ca toti prietenii mei imi spun asta.

18 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, clar nu e nimic in neregula.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti perfect normal, ei sunt obsedati de filme porno.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu.Nu poti fi catalogat ca anormal deoarece fiecare individ are propria personalitate si propria viziune asupra vietii si societatii.Suntem cu totii diferiti in absolut toate.Ar fi de fapt anormal ca sa ne comportam cu totii identic si sa ne pierdem personalitatea.

| mihai69 a răspuns:

Nu ești anormal, ci doar oarecum în afara „normei". Nu e nici bine, nici rău. Continuă să fii așa cum ești tu, nu e musai să fii identic cu toată gloata.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nimic anormal. E un lucru bun că nu eşti obsedat şi nu aceste "pofte" de adoleşcent.

| doctorandus a răspuns:

Poate esti impotent.

| LoveSleep a răspuns:

Doar mincinos laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Tu cred ca o faci si in timp ce dormi.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți răspund mai încolo că acuma am treabă.

| OldSoul a răspuns:

Faci ce vrei man, daca ei vor sa se masturbeze treaba lor, daca tu nu vrei sa te masturbezi treaba ta, nu te lua dupa ceea ce spun altii.

| SkyPilot a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa altii. Fa ce simti tu ca e OK sa faci. Se pare ca masturbarea e noua normalitate. Stiinta medicala zice ca e benefica. Cand eram in liceu si facultate era mama tuturor relelor. La fel era si cu cafeaua (un viciu pe care insa il am happy ). Pe atunci era dezastru pentru sistemul circulator si cel nervos. Acum este anticancerigena si previne imbatranirea.

| AirănMeidăn a răspuns:

da, da, sigur
no *** sherlock

| peperonies a răspuns:

Semne clare de homosexualitate infantila.

| Seba2013 a răspuns:

Daca stai printre fumatorii, pentru ei, da esti anormal.
Daca stai printre oamenii carnali, reptilieni, care se ghideaza doar dupa instincte si nu tine seama de logica, este normal, sa iti spune sa fi ca ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietenii tai sunt niste obsedati de sex.
Te poti considera normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. E ceva care ar trebui sa fie in regula, nu in neregula.