| RAY a întrebat:

Daca nu te-ar atrage o persoana fizic iai da o sansa spre o relatie?

Răspuns Câştigător
| ale153 a răspuns:

Nu. Nu imi place sa fac compromisuri si sa acord mila.
De ce sa amagesc o persoana nevinovata? Stii tu: "Dragoste cu sila nu se poate". Ar trebui sa inteleaga faptul ca nu sunt eu cea care ii poate oferi tot ce are nevoie.
Sunt dispusa sa accept o persoana asa cum e ea, pot fi langa ea fara sa avem o relatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ale153):

Mersi, dar nu trebuia sa te grabesti cu funda.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

La fel as raspunde si eu la intrebare

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Atunci ma bucur ca am gandit la fel

24 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu. Ar avea insa sanse ca prieten.

| Doub a răspuns:

Dacă nu mă atrage absolut deloc, nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Ce rea esti straight face. nu erati voi cu "sufletul conteaza"? laughing relelor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt ipocrită. Nu aş putea să stau cu o persoană care să nu mă atragă deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Si uite asa singura fata care o credeam buna e si ea rea ca restul straight face. s-a dus dracu planeta asta e clar rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, măi, sunt super diabolică.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Esti in fruntea lorbatting eyelashes

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing).

| RainmakerX a răspuns:

Da,i-as da o sansa. Oricine merita sa aiba macar o singura sansa, daca nu doua...
Cine sunt eu sa judec pe cineva doar dupa fizic? Intai as vrea sa cunosc acea persoana pentru a face o decizie asa de importanta.
Deci da, i-as da o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doua femei, una harnica curata, inteligenta si pe aceeas unde cu tine dar uratica. Si una frumoasa, cu forme, dar cu calitati mai mici ca prima.Cui ii dai sansa spre o relatie?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sincer daca e inteligenta si atee categoric o aleg

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Par ipocrit nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu,de fapt ai pus intrebarea pentru noi, nu se leaga de tine.As prefera femeia desteapta in primul rand, sa stie ce vrea. Apoi formele. Daca le-ar avea pe amandoua e si mai ok. Nu ma dau mare dar am acea femeie si frumoasa si cu calitati.

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Trebuie sa fie atee neaparat?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu man in legatura cu ce mai intrebat, as fi ipocrit daca as spune daca e urata mi egal nu pot fi ipocrit, posibil as alegeao pe aia mai frumoasa, dar nu cred ca sar uita la mine la ce fizic am, atunci as face un compromis si as alege-o pe aia mai uratica, poate ajung sa o iubesc in timp, si prima fata iubita nu era frumoasa culmea nici nu stiam ce simt pentru ea doar cand m-a lasat

| RAY explică (pentru Lawliet14):

Nu,dar eu avand o alta mentalitate, uite un exemplu ploua afara ea sa spuna dumnezeu a dat, din moment ce eu stiu de ce ploua si nu e nimic supranatural acolo o sa mie fi aiurea, desigur se poate face sacrifici, dar o fata atee e mai cum sa spun rationala, as avea ce sa vb cu ea despre stiinta, ce importanta ar avea sa stau cu cineva daca nu pot imparti pasiunile mele cu persoana respectiva

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Se uita la ce ai in cap dar acum depinde de fiecare ce doreste. Daca ai bani sa o tii, o poti aege pe cea cu forme, dar daca vreti intr-o relatie sau casnicie sa trageti amandoi, ia-o pe cea cu cap.Nu,nu esti ipocrit, ci doar alegi dupa cu crezi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca mas minti singur as fi ipocrit, mam mai mintit eu o data si nu a mers, numai vreau sa repet istoria

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Stai kill si nute framanta.Din greseli inveti, si cand vei da de ceea ce ti-e rezervat, vei sti cum sa tii o relatie si ce sa alegi.pana nu te frigi nu stii ca e fierbinte.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Man ai mesaj de la mine

| ale153 a răspuns:

Daca ajung sa cunosc persoana, si realizez ca e o presoana cu o personalitate atragatoare, DA! happy