| georgica993 a întrebat:

Daca o fata de 17 vrea sa fac sex cu ea in conditia in care eu am 15, sa accept?

16 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu, păcatul curviei nu aduce fericire în conștiința nimănui, ce semeni vei culege.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, esti cu mult prea mic pentru asta, nu stii nimic despre sex si despre o sarcina si altele. Imagineaza-ti ce se intampla daca ramane insarcinata! Imagineaza-ti cum iti ratezi viitorul pentru o prostie!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da. Insa neaparat in mod responsabil. Cu respectarea tuturor normelor de protectie pentru a nu exista nicio posibilitate de formare a unei sarcini. Sanatate si succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

"tanti" Gretta traieste intr-o lume paralela cu cea reala. Dupa conceptia ei invechita, sexul inca reprezinta o activitate taboo, chiar daca traim intr-o lume tot mai libertina.

| Emilian65 a răspuns:

De ce sa nu accepti daca ea te vrea?

| Sofer a răspuns:

E o sansa unica sa faci cu unu mai mare ca tine. Daca folosesti prezervativ nu e problema.

| RainmakerX a răspuns:

Daca stii ce inseamna asta si ce presupune atunci DA, daca nu atunci informeaza-te cat de cat intai.

| Lawliet14 a răspuns:

Esti prea mic, iar ea prea prostituata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât folosești prezervativ de dracu' ai rata șansa asta?

| Rozzovela a răspuns:

Pune-ti mintea in miscare...

| weirdfirefly00 a răspuns:

Ba, ce sa zic, daca esti responsabil si folosesti prezervativ si te informezi corect despre tot, e ok. Baietii o bag si o scot mai usor ca fetele, fara asa multe drame, ca mna. E ok si daca te simti prea copil si nu te simti pregatit. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| kreatorNO a răspuns:

Domnule gerogica993, daca vrei o faci daca nu, ei bine NU! laughing

| Victor2004Vic a răspuns:

Cum sa nu accepți. Ca dupa aia să fii ca gretta. Traieste- ți viața.Eu am 16(băiat) si am făcut cu una de 19