| fearfactory a întrebat:

Daca o fata iti spune ca te iubeste ca pe un frate ai vreo sansa cu ea?

Răspuns Câştigător
| V8 a răspuns:

Hai nu ma fiti asa rai ca mie mi s-a intamplat la fel si sunt cu fata aia de mult timp laughing big grin
da frate ai sanse intra in hora si joaca pana la capat fundDa?

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Data viitoare, poate da!

| lolly a răspuns:

Cand o fata iti spune asta inseamna ca te refuza, dar nu vrea sa te faca sa te simti prost. inseamna ca esti ca un amic apropiat. frate = brolaughing

| carminaburana43 a răspuns:

Sentimentul fratiei e f frumos dar exclude iubirea adevarata pasionala.

Răspuns utilizator avertizat
| Isabelamaria21 a răspuns:

NU, din păcate nu pentru că nu poţi să iubeşti un frate în celălalt sens al cuvântului.

| AnnY98 a răspuns:

Da normalwinking

| IRI_5028 a răspuns:

In general, cand o fata iti spune asta, inseamna ca nu ai NICI CEA MAI MICA sansa.

| andreeakenthigh a răspuns:

Nu. de obicei cand fetele spun asta baietilor, se poate traduce cam asa "esti urat cu draci" laughing
imi pare rau, sincer puppy dog eyes

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu ai sanse ptc de aici vine tin la tine ca la un frate nimic mai mult adica ti-a spus ca nu te place ca pe un iubit si vrea sa fiti doar prieteni.

| Damaris_8457 a răspuns:

NU! O fata spune asta cand baiatu o dispera prea multwinking
daca ea ti-a spus asta ia`ti gandul de la ea :p