| Alina_7937 a întrebat:

Daca parintii mei ma duc la ginecolog din cauza faptului ca nu mi-a mai venit ciclul de cateva luni, doctorul poate afla ca nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, medicul va vedea la inceputul examenului ginecologic ca ai avut contact sexual (daca il minti, fiindca intai te va intreba).

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sigură că da!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Da, intrucat ai himenul rupt in conditiile-n care nu mai esti virgina.

NOname
| NOname a răspuns:

Da.

| gigiro a răspuns:

Si daca esti si gravida?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da normal

| cossmy a răspuns:

Da... poate... iar faza cea mai urata e ca nefiind virgina si cum nu ti'a venit ciclul atata timp exista toate sansele sa fii insarcinatawinking

| pinkrulz1994 a răspuns:

Din pacate, da. Dar aceasta informatie e confidentialahappyde ce nu le spui parintilor tai adevarul ca sa eviti o scena.si MERGI la ginecolog.ca poate esti insarcinata.

| fl0r a răspuns:

Roaga-te sa afle doar asta, ca nu mai esti virgina laughing vezi sa nu fii si insarcinata. ca atunci e de 2 ori mai grav