| MihaelaCaty a întrebat:

Daca partenerul ejaculeaza in gura ta intimpul sexului oral, ce semnificatie are? ( ma refer daca tine mai mult sau mai putin la tine, daca te iubeste sau nu )

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Wow...ce raspunsuri...laughing))
E o fantezie sexuala doar. In general, oamenii se inteleg la astfel de chestii fara sa le planifice din timp si in niciun caz nu amplifica iubirea. Poate doar...dorinta de mai mult. happy
Proprie experienta.

O zi buna!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o semnificatie legata de iubire. Inseamna pur si simplu ca actul sexual a ajuns la apogeu. Atata timp cat ambii consimtiti la actul sexual oral si ejaculare, inseamna doar ca s-a simtit bine si a avut orgasm.

| baru a răspuns:

Tu..ai face in gura prietenului tau? Pe care il iubesti din tot sufletul? Dup care ...saruta.l!

| RAY a răspuns:

Eu nu as ejacula in gura persoanei iubite poate in gura unei tarfe dar fiecare face ce vrea, iubirea nu are legatura cu sexul, iubirea tine de inconstient nu suntem constienti de asta dar de sex suntem constienti, de asta simti durere cand suferi deci nu ai nimic fizic dar tu simti durere, durerea e in mintea ta atat, aceste lucruri tin de natura umana

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu-i pasa de tine!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ejacularea spermei se produce in gura partenerei fara sa existe un accept prealabil, inseamna mitocanie si lipsa de respect fata de fata/femeia respectiva.

| mihai69 a răspuns:

Dacă o face FĂRĂ să te fi întrebat înainte dacă accepți asta fără vreo reținere, înseamnă că nu merită o astfel de atenție din partea ta.
Pe de altă parte, dacă e un act liber consimțit și acceptat, înseamnă pur și simplu că i-a plăcut și îți va fi recunoscător ori de câte ori se va mai repeta.
Dar (așa cum deja s-a mai spus) - nu are legătură (nu direct, în orice caz) cu iubirea.

| Ion_Cristian_1989 a răspuns:

Sunt fantezii, sexuale toti le avem nu are legatura asta cu iubirea.