| pricol a întrebat:

Daca penisul e mare pe fata o doare tare?

Răspuns Câştigător
| oana_8373 a răspuns:

De obicei nuh.pentru ca vaginul este elastic si ia forma penisuluiwinking

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mai ales daca baiatul nu are grija sa fie foarte bine lubrefiata si nu e suficient de grijuliu (penetrari blande, incomplete).

| catthshshshs a răspuns:

Depinde de fata, sunt fete pentru care este destul de incomod un penis mare, sunt altele pentru care nu.

| mihaa a răspuns:

Daca are uter retroversat adica asezat pe o parte va simtii tot timpul dureri in timpul actului sexual
e drept nu sunt dureri foarte marii sunt suportabile dar simtii durere
uter retroversat, poate avea in urma unei nasterii, avort etc

| Macho a răspuns:

Depinde. De penis, de vagin.

| voice a răspuns:

Depinde si de vaginul fetei. ei o au de dif marimi, noi de dif 'adancimi'tongue, si mai multe. orc asta te interesa

| Adelina_2192 a răspuns:

Depinde cat de mare e, si da o doare in anumite pozitii cand penisul intra la maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doare numai daca-i virgina sau daca nu are chef neumezindu-se deloc pentru lubrifiere.