| MariusDeejay a întrebat:

Daca prietena mea este putin geloasa inseamna ca ma iubeste?

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cu burta aia a ta?
minte-ne in alta parte.

| DNSK a răspuns:

Cati ani ai? ca nu pari pusti in poza de la profil. la varsta care o ai nu trebuie sa pui intrebari de genul asta. astea la pui la 12 ani. cere putin mai mult de la tine si o sa vezi ca poti

| neutrino a răspuns:

Da, chiar foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie doar posesiva. Sa o enerveze apropierea ta de altele doar pentru ca ea considera ca ii aparti. Gelozia nu-ti arata ca te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prietena ta este putin geloasa inseamna ca e putin posesiva, nu neaparat ca te iubeste, indiferent ce ar spune fatucile care isi traiesc viata pe facebook si isi extrag informatiile despre lume din cateva citate seci.

| Xenya a răspuns:

Gelozia nu inseamna iubire.

| Iunona a răspuns:

Depinde, oricine e putin gelos, chiar si un prieten(amic) apropiat. Da tine la tine, vrea sa fi doar al ei. Daca exagereaza e doar obsesiva...

| TOOL a răspuns:

Inseamna ca tine la tine si nu risca sa te piarda in fata alteia.

| Solitude15 a răspuns:

"Cine nu e gelos, nu e indragostit" desigur ca te iubeste nu vrea sa te piarda

| Tania25 a răspuns:

Am mai spus asta cuiva!
"Cine nu e gelos, nu e indragostit" spunea Pavese.

https://www.facebook.com/....../photo.php

| fKn a răspuns:

Da, normal. De ce ar fi daca nu te-ar iubi?