| c3r3b3l a întrebat:

Daca se masturbeaza o fata cand aproape termina si iese "lubrifiantul" (parca asa se numeste )si este vrigina iese chestia aia sau nu? si spuneti-mi si mie cum se numeste acea ejaculare la femei?

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Femeile nu ejeculeaza, au doar orgasm si cand il au se usuca nu iese niciun "lubrifiant", ala apare in timpul actului si atunci se "uda" in interior si doar putin se simte la exterior... si daca te gandesti ca se dezvirgineza cand se masturbeaza nu-i adevarat.

8 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Bai pruncule, taie-ti cucu baga-ti-l in nas, urechi si gura si apoi pune-l in borcanul cu muraturi ca in 3 zile iti va creste unul de 3 ori mai mare si vei avea si patratele...

| pinkystyleツ a răspuns:

Iese,pa

| Smeck15 a răspuns:

"Lubrifiantu" ala e urina. happy si nu ejaculeaza. se numeste oragsm! happy ca sa o dezvirginezi trebuie sa ii bagi cucu' la pasarica! happy [sry d exprimare. dar nu am stiut cum sa ti'o zic mai in fata]. si paste fericit!big grin

| Aidan a răspuns:

laughing Copil amuzant.

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Bai copile daca aia e poza ta te vad de 12 11 ani ce drqu doamne se duce de rapa tara asta ce te invata parinti ba numai porcari doamne maica domnului dumnezeu sa ma ierte ca am raspuns la asa ceva

| ByAnKa_8647 a răspuns:

Ce intrebari stupide mai pui...laughing))

| SetonFire a răspuns:

Nu e urina. e lubrifierea naturala a vaginului. si femeile ejaculeaza si se numeste...(emotii?) ejaculare. normal ca daca e virgina poate sa aiba orgasm, adica sa ejaculezehappy

| Sacrum a răspuns:

Deci in primul rand multumesc lui "Dumnezeu" ca sunt multi virgini si prosti in lume, mai ales pe acest forum, vezi exemplil lui Kalyn cu K si y! Asa... happy inca ma bufneste rasul cand ma gandesc la raspunsul lui! In primul rand nu prea inteleg de ce posteaza baietii raspunsul la o astfel de intrebare daca nu au avut niciodata in viata o femeie! In al doilea rand sa iti raspund la intrebare : In primul rand ca sa termine ceva fata trebuie sa se masturbeze sau sa faca sex, in cazul nostru nu face sex pentru ca este inca virgina, corect! Deci plecam de la premisa ca se masturbeaza ea se uda, adica ejaculeaza nu numai cand termina ci si pe toata perioada masturbarii, ma rog poate nu chiar toata, depinde acum de la specimen la specim, unele se uda mai putin altele mai mult! Si da iese chestia aia doar nu vrei sa ramana acolo! Si nu e lubrifiant, ejacularea la ele are doar rol lubrifiant! Si de acum cine se baga la astfel de intrebari sa isi caute o prietena inainte sa raspunda! Sper ca te-am lamurit!